rudinaGazetarja e njohur Rudina Xhunga është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë vajzën e saj gjatë mbrëmjes së dielë.

Xhunga është martuar prej pak kohësh me Dritan Hilën, ndërsa siç bën me dije revista “Anabel”, ata kanë zgjedhur tashmë edhe emrin e vajzës së tyre. Ajo do të quhet Alana.

Para lindjes, Xhunga ishte shprehur e lumtur dhe emocionuar që do të sillte në jetë një vajzë. “Unë e kam parafytyruar veten gjithnjë nënë të një vajze, dhe kështu ndodhi, pa e pasur unë në dorë”, pati thënë ajo.

Artikulli origjinal në http://www.gazetatema.net/web/2013/02/04/rudina-xhunga-sjelle-ne-jete-vajzen-e-saj/


Komento

Komentet nuk do të publikohen në rastet kur përmbajnë frymë raciste, jo tolerancë fetare, etnike apo çfarëdo jo tolerance tjetër. Komentet mund të mos publikohen edhe në rastet kur komenti nuk ka të bëjë me tematikën e shtjelluar në artikull. Qendra.info ka të drejtën e redaktimit të këtyre komenteve. Në mënyrë që komenti juaj të publikohet sa më shpejtë, ju lusim që komentet të jenë të shkruara sa më afër standardit gjuhësor.