Pas lajmit se gruaja e Veton Surroit, aktorja Blerta Syla është shtatëzanë, kanë dalë dhe fotot e para. Blerta është shfaqur shtatëzanë duke shëtitur me Surroin në plazhin e Durrësit, aty ku Vetoni ka një vilë personale. Surroi do të bëhet baba për herë të tretë pasi me gruan e parë ka dy vajza.


Komento

Komentet nuk do të publikohen në rastet kur përmbajnë frymë raciste, jo tolerancë fetare, etnike apo çfarëdo jo tolerance tjetër. Komentet mund të mos publikohen edhe në rastet kur komenti nuk ka të bëjë me tematikën e shtjelluar në artikull. Qendra.info ka të drejtën e redaktimit të këtyre komenteve. Në mënyrë që komenti juaj të publikohet sa më shpejtë, ju lusim që komentet të jenë të shkruara sa më afër standardit gjuhësor.