Ylli i Kombëtares së Argjentnës dhe lojtari kryesor i ekipit më të mirë në Europë Lionel Messi është pranë një skandali, skandal ky i cili rrezikon  imazhin e tij.  Sipas gazettes "Libre"  Leo ka qenë protagonist në një ndejë , të cilën e përshkoi  përdorimi i alkoolit  dhe Seksi, Messi së bashku me vëllezërit  Milito dhe Palermos në një apartament në Puerto Madero në Argjentinë kishin organizuar një ndejë me shokë dhe "shoqe"  e cila përfundoi me Seks dhe Alkool. Me poshte keni foto e vajzave qe dihen se kane qene te dashruat e Lionel Messit./Qendra/


Komento

Komentet nuk do të publikohen në rastet kur përmbajnë frymë raciste, jo tolerancë fetare, etnike apo çfarëdo jo tolerance tjetër. Komentet mund të mos publikohen edhe në rastet kur komenti nuk ka të bëjë me tematikën e shtjelluar në artikull. Qendra.info ka të drejtën e redaktimit të këtyre komenteve. Në mënyrë që komenti juaj të publikohet sa më shpejtë, ju lusim që komentet të jenë të shkruara sa më afër standardit gjuhësor.

Majemi turpërohet edhe nga Filadelfia

Lejkërsat fitojnë edhe pa Brajant, duke mundur Golden Steit. Triumfojnë Kedhe levelandi e Çikago, humbje për Dallasin, Klipërsat e Oklahomën Pas dy humbjesh,… Lexo të plotë

Abu Bilal,futbollisti që luantë njëkohësisht në Izrael e në Palestinë

Mesfushori i lindur në vitin 1984 Atef Abu Bilal, nuk fshihte ndonjë të dashur, apo ndonjë familje të dytë, por një jetë të dytë sportive. Një të njëjtën kohë… Lexo të plotë

Në Suedi, Ibrahimoviç zbret në vendin e dytë

Klasifikimi, i publikuar nga faqja suedeze e internetit “Dagens Nyhether” pas votimit të një jurie të apasionuarish dhe personalitetesh sportivë, e vendos… Lexo të plotë

Serena Uilliams e Novak Xhokoviç, tenistët më të mirë të 2014-ës

Tenistja amerikane dhe ai serb kryesojnë renditjet respektive për këtë vit. Federata Ndërkombëtare e Tenisit (ITF) ka përcaktuar dje dy tenistët më të mirë në… Lexo të plotë

Ferrari lëshon alarmin: Jemi pas me përgatitjet

Ende pa nisur mirë sezoni 2015 skuadra e Ferrarit ka lëshuar alarmin për të ardhmen. Ka qenë vetë presidenti Mauricio Arrivabene ai që ka folur dje për mediat,… Lexo të plotë

Lejkërs zhgënjejnë sërish, Majemi kthehet te suksesi

Vijon sezoni me hope i skuadrës së Lejkërsave, që dje janë mundur 108-101 nga Sakramento në fushën e këtij të fundit. Kousins me 29 pikë e 14 rebaund ishte më… Lexo të plotë

Euroliga “Top-16”

Grupi E Real Madrid, Makabi, Panathinaikos, Gallatasaraj, Barcelona, Cervena Zvezda, Zalgiris Kaunas dhe Alba Berlin. Grupi F CSKA Moskë, Fenerbahçe, Caja… Lexo të plotë

Alarm për bombë, 30 minuta panik në Athinë

Ndeshja e basketbollit midis Panathinaikosit dhe Barcelonës, e luajtur javën e kaluar në Athinë, është ndërprerë për 30 minuta, pas një alarmi për bombë që ka… Lexo të plotë

Euroliga, përcaktohet “Top-16”, CSKA Moskë e mbyll pa humbje

Mbyllet faza e parë në grupe në basketboll për meshkuj. Rusët, asnjë humbje në 10 ndeshje. Pas më shumë se 2 muajsh ndeshje është mbyllur faza e parë në grupe… Lexo të plotë

Shtesa sërish fatale për San Antonion

Moment jo i mirë për San Antonion në kampionat, që dje pësoi humbjen e tretë radhazi, e dyta në kohën shtesë. Lillard me 43 pikë ishte lider në fushë për… Lexo të plotë